אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

ייעל זרימות עבודה עם כוח עבודה דיגיטלי הניתן להרחבה

מהי אוטומציה של תהליכים רובוטיים?

אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA) היא סוג של טכנולוגיית אוטומציה המשנה כיום את אופן פעולתם של עסקים. רובוטי תוכנת RPA מתפעלים ומתקשרים עם מערכות ויישומים עסקיים כדי לייעל תהליכים ולהפחית את הנטל על עובדים אנושיים. פתרון אוטומציה לתהליכים רובוטיים יבלוט מסוגי אוטומציה אחרים בגלל הגמישות שלו ויכולתו לשלב ביעילות תהליכי עבודה בכל הארגון כולו.

מה היתרונות של RPA?

פתרונות אוטומציה לתהליכים רובוטיים נועדו להגביר את הפרודוקטיביות, לשפר את הדיוק ולעזור לארגון שלך לצמוח על ידי העברת עומסי עבודה ידניים חוזרים ונשנים לרובוטי התוכנה.  עם תוכנת RPA, אתה יכול:

חיקוי

משימות ידניות

מחקה את המשימות הידניות המכבידות על כוח האדם האנושי שלך, משחרר אותם לבצע את העבודה האסטרטגית המוסיפה ערך לעסק שלך.

אוטומציה

אינטגרציות

אוטומציה של אינטגרציות בין מערכות, יישומים ותהליכי עבודה קיימים בפלטפורמת אוטומציה מרכזית ללא שינויים או פיתוח חומרה יקרים.

אפשר

חדשנות ועיסוק
אפשר חדשנות ושיתוף פעולה בין ה IT לצוותים עסקיים על ידי ריכוז אוטומציה וחיבור נתונים עם ניתוחים מפורטים.

סולם

כוח עבודה דיגיטלי

הגדילו את כוח העבודה הדיגיטלי שלכם בצורה חסכונית. קל לקבוע את התצורה של רובוטי התוכנה לעבוד לצד עובדים אנושיים כדי לאפשר צמיחה מהירה יותר.

חיקוי

משימות ידניות

מחקה את המשימות הידניות המכבידות על כוח האדם האנושי שלך, שחרר אותם לבצע את העבודה האסטרטגית המוסיפה ערך לעסק שלך.

אוטומציה

אינטגרציות

אוטומציה של אינטגרציות בין מערכות, יישומים ותהליכי עבודה קיימים בפלטפורמת אוטומציה מרכזית ללא שינויים או פיתוח חומרה יקרים.

אפשר

חדשנות ועיסוק
אפשר חדשנות ושיתוף פעולה בין IT לצוותים עסקיים על ידי ריכוז אוטומציה וחיבור נתונים עם ניתוחים מפורטים.

סולם

כוח עבודה דיגיטלי

הגדילו את כוח העבודה הדיגיטלי שלכם בצורה חסכונית. קל לקבוע את התצורה של רובוטים של תוכנה ולעבוד לצד עובדים אנושיים כדי לאפשר צמיחה מהירה.

הורד את המדריך ל- RPA

אוטומציה של תהליכים רובוטיים היא סוג חדש של פתרונות אוטומציה לייעול פעולות בעסקים בכל הגדלים. מהי אוטומציה של תהליכים רובוטיים? מדריך ל- RPA  יסביר לך מה אתה צריך לדעת על טכנולוגיית RPA.

חדשנות RPA עבור התעשייה שלך

תוכנת אוטומציה לתהליכים רובוטיים חורגת ממשימות שכוח העבודה האנושי מבצע. כוח עבודה דיגיטלי של רובוטי תוכנה יכול לנהל בקלות תהליכים המשתרעים על מחלקות, מיקומים ומערכות מקומיות או בענן. הם לא טועים ואינם צריכים לחזור הביתה בלילה או לקחת סופי שבוע וימי חופשה. 

RPA מכניס מעניק לך שליטה – הגדרת רובוט היא אינטואיטיבית למשתמש עסקי לא פחות ממומחה טכני. עם RPA תנהל את תהליכי ה- IT בעסק שלך בהיקפים גדולים, הצוות שלך חופשי לקחת על עצמו עבודה אסטרטגית ומתגמלת יותר.

פגוש את הרובוטים שלך לתוכנת RPA

המפתח למדרג כוח העבודה הדיגיטלי שלך הוא שימוש ברובוטים תוכנתיים גמישים במיוחד. רובוטים אוטומטיים הם עובדים דיגיטליים בדרגה ארגונית שמעמיסים, תומכים ומגדילים את התהליכים העסקיים ותהליכי העבודה הקיימים. הסתכל בכמה דוגמאות של רובוטי ה- RPA המובילים שעזרנו לארגונים לבנות:

בוט לניהול נתונים

יש לרתום את כוחם של נתונים גדולים (Big Data) באמצעות בוטים. בוטים אלו מוציאים,מבצעים מניפולציות ומשתמשים בנתונים ממקורות הנמצאים מקומית או בענן. כתיבה אוטומטית למסד נתונים, ליישום עסקי או דוחות.

שירותי IT

השתמש באוטומציה של תהליכים רובוטיים כדי לענות לבקשות נפוצות כמו איפוס סיסמאות. עקוב אחר מערכות, קבל התראות אוטומטיות בזמן אמת ודיווח על שירותי ה- IT שלך ונתח אותם.

מוקד הטלפוני

ספק חוויית לקוח מעולה עם בוטים אשר ניגשים במהירות למערכות מרובות ומגוונות בכדי למשוך, לנתח או לעבד היסטוריית הזמנות ונתונים אחרים. חסוך זמן והתמקד בשירות ללקוחות.

בוט עיבוד תביעות

תן לרובוטי התוכנה שלך לייעל כל שלב בתהליכי העבודה שלך בעיבוד תביעות - עיבוד טפסים, אימות הזכאות, הודעות תשלום ועוד.​

בוט משאבי אנוש

אוטומציה של הקצאת משתמשי Active Directory הגדרות משתמשים חדשים ו/או שעוזבים את הארגון. הוצאת נתונים מטפסים, שלח אוטומטית דוא"ל ושלב תהליכים.

חשבונות זמינים

עבד חשבוניות באופן אוטומטי עם הגעתן. חילוץ ותמרון של נתונים מפורמטים שונים. הגדר תצורה של בוטים מותאמים אישית לניהול תהליכי עבודה ייחודים של הארגון.

הגדלת כוח העבודה הדיגיטלי שלך

לא משנה היכן אתם נמצאים במסע האוטומציה שלכם – החל מהתכוננות ליישם את רובוטי התוכנה הראשונים שלכם ועד להגדלת היתרון התחרותי שלכם באמצעות אוטומציה אסטרטגית. RPA יכול לעזור לכם לענות על הצרכים הנוכחיים ולהשיג את היעדים העתידיים שלכם

הערכת הזדמנויות
תוכנית עיסקית
הוכחת יכולת ​
תכנן את מרכז המצוינות שלך
אבני דרך
זהה את השותפים שלך

מדריכים

עיין במדריכים המעמיקים שלנו להמשך יישום ואסטרטגיית RPA שלך.

סיפורי הצלחה של לקוחות RPA

ראה בעצמך כיצד ארגונים אלה נהנו משימוש ב- Automate

הקבוצה הפיננסית מייעלת את מקור ההלוואות באמצעות אוטומציה של תהליכים רובוטיים

TransAlta מונע אובדן נתונים באמצעות אוטומציה של תהליכים רובוטיים

קרטר בנק ושות' משיג החזר ROI של 3,800% באמצעות אוטומציה

צלול לאוטומציה של תהליכים רובוטיים

למדו עוד יותר על השימושים והיתרונות הרבים של RPA.

כיצד לבנות ולהרחיב את כוח עבודה הדיגיטלי

למד מהו כח עבודה דיגיטלי, איך בונים אחד כזה ואיך מחזירים את ההשקעה במהירות

5 סיבות שיישום האוטומציה הרובוטי שלך ייכשל

התהליכים הרובוטים שלך יכולים לתקוע את התהליכים העיסקים ולחילופין יכולים להביא ערך רב ולקדם את העסק שלך להצלחה. קרא כאן ללמוד איך להצליח

6 אזורים שבהם הארגון שלך יכול למנף תוכנת RPA

זיהנו 6 אזורי מפתח שיכולים למנף את התהליכים העיסקיים שלך

ראה כיצד אוטומציה של RPA יכולה לעזור לשינוי הדיגיטלי שלך

Call Now