HSM

מה זה HSM ?

HSM  – Hardware Security Module הוא רכיב חומרה או תוכנה (Virtual HSM) שתוכנן במיוחד להגנה על מפתחות הצפנה וניהול מחזור חיים של אותם מפתחות הנמצאים בשימוש הארגון.

ה HSM עמיד בפני פריצות / חבלה מכוונת / וכל נזק או הונאה אפשרית ונחשב כמקום האחסון הבטוח ביותר וברמה הגבוהה ביותר של מפתחות הצפנה המאוחסנים בו. השימוש במפתחות הצפנה שכיח מאוד בכל ארגון על מנת להגן על זהויות / יישומים / תהליכים / עסקאות/ אימות ושירותי חתימה דיגיטאלית במגוון רחב של יישומים. אינפוגארד היא שותף עיסקי של חברת THALES , יצרנית סדרת ה HSM הטובה בעולם מסוג Luna. אינפוגארד משווקת , מוכרת , מתקינה ומייעצת ללקוחות בישראל ומתאימה להם את ה HSM המתאים ביותר לצרכים שלהם. Thales מציעה מגוון רחב של סוגי HSM  בהתאם לצרכים המשתנים של כל לקוח וכל מגזר עסקי:

Luna Network HSM

HSM בתצורת אפליאנס המותקן ברשת הארגונית ומאבטח את הנתונים הרגישים ואת היישומים הקריטיים על ידי אחסון, הגנה וניהול של מפתחות הקריפטוגרפיה ברשת. סידרת ה HSM מסוג Luna מציעה את הביצועים המובילים ביותר בשוק, ושילוב קל ופשוט עם מגוון רחב של יישומים על מנת כדי להאיץ פעולות קריפטוגרפיות.

Luna PCIe HSM

ניתן להטמיע את ה HSM הזה ישירות בשרת יישומים לפיתרון קל לשילוב וחסכוני עבור ביצועים משופרים ואבטחה של הפעילות הקריפטוגרפית.

(לשעבר Luna G5) Luna USB HSM

HSM נייד בממשק USB, כל המפתחות נשמרים בתוך רכיב חומרה נייד , מה שהופך את ה HSM הזה לאטרקטיבי במיוחד ללקוחות הזקוקים לניידות של מפתחות ההצפנה המאוחסנים ב HSM מאובטח.

Payment HSMs

הדור החמישי של ה Payment HSMs של Thales הוא ה Payshield 10K. הוא מספק חבילת מלאה של פונקציות הדרושות לאבטחת תשלומים בסביבות קריטיות הכוללות עיבוד טרנזקציות תשלומים, הגנה על נתונים רגישים, הנפקת אישורי תשלום, עבודה עם כרטיסים ניידים ועוד. סדרה זו היא המובילה בעולם בכל הנוגע לטרנזקציות כספיות, עבודה עם ATMs, עונה על דרישות האבטחה העדכניות והחמורות ביותר.

Cloud HSM Service on Demand

אחסון מפתחות וביצוע כל הפעילות הקריפטוגרפית באמצעות HSM הנמצא בענן של Thales

hsm מה זה

אומנם החלק הארי של הפעילות המקצועית של חברות סייבר בישראל, מבוסס על פעילויות במרחב האינטרנטי או במרחב מערכות המחשוב של חברות גדולות וארגונים. אך יחד עם זאת, חשוב לתת את הדעת על מערכות החומרה שמורכבות על גבי מחשבי החברה או שרתי החברה איתם אתם עובדים. נכון להיום, יש רק דרך אחת להבטיח שאתם מספקים הגנה מלאה גם לתוכנה וגם לחומרה – והיא כמובן על ידי שימוש במערכת hsm – hardware security mode. התקנה של HSM בכל אחד ממחשבי החברה, היא התחלה בטוחה לעבודה בטוחה ולכן אין שום טעם לוותר על התקנת רכיב זה בתוך מערכות החומרה של המחשבים בארגון. הצוות של חברת אינפוגארד מסייע לכם לבחור את רכיבי החומרה הנחוצים למחשב שלכם כדי לשמור על רמת הגנה מושלמת מפני התקפות סייבר.

 

מה היא מערכת hsm ולמה אתם רוצים להשקיע בה משאבים?

כאמור, מערכת hsm, היא מערכת חומרה נקודה זה הוא ההבדל המרכזי בין כל טכניקות הגנת המידע האחרות אשר פועלות כיום בשוק הסייבר המקומי והבינלאומי, והוא גם ההבדל המשמעותי ביותר. באופן עקרוני, כמעט ולא ניתן למצוא פעולות חומרה איתן ניתן לחזק את פעילות האבטחה של מחשבים ושל מערכות מחשוב בארגונים. ולכן, ה-hsm מהווה קו הגנה אחרון לפני ניסיונות פריצה שונים שיכולים לסכן את העסק שלכם. ברגע שאתם בוחרים להרכיב את רכיב התוכנה הזה, יש לכם אפשרות לנהל את מקומות האחסון בצורה הרבה יותר אחראית, לצמצם את האפשרויות של פורצים מנוסים במהלך הפעילות שלהם וכך גם לצמצם בצורה משמעותית את הצלחת ניסיונות הפריצה. לטווח הארוך, מדובר על מערכת שיש לה את הכוח לשמר את מחזור החיים של מפתחות האבטחה בארגון שלכם ואפשר לנהל ביחד איתה את מערך האבטחה כולו, בצורה הרבה יותר שקולה ואחראית. אתם חייבים לעשות הכל על מנת לוודא שיש לכם מערך HSM, בתוך מחשבי החברה, כבר כאשר החברה שלכם מתחילה לפעול, וכך תצליחו לצמצם למינימום את הסיכוי לפגיעה אנושה במערכות החומרה השונות.

 

בחירות חכמות – מלוות אתכם לשנים ארוכות

כל החלטה שאתם בוחרים לקחת בימים אלו, במיוחד כאשר מדובר על החלטות בנוגע לאבטחת המידע, תלווה אתכם בשנים הקרובות בכל אלמנט של פעילות העסק. ולכן, חשוב לכם לקחת את ההחלטות הנכונות לכם ולצמצם למינימום האפשרי השקעה נוספת. בליווי מקצועי של צוות חברת אינפוגארד, תוכלו לקחת את כל ההחלטות הנכונות לטווח הארוך.

מידע שעשוי לעניין אותך

אבטחת מידע לעסקים

התקפות הסייבר – פריצות לרשת המחשוב הארגונית המגיעות מכיוון האינטרנט – הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות ומכוונות היום לכל עסק

קרא עוד »

Modules

Modules & Integrations Remote Access Securely access your enterprise data from anywhere using any mobile device – without a VPN.

קרא עוד »

טוקניזציה

חברת InfoGuard מתמחה בליווי פרויקטי טוקניזציה עבור לקוחות הנדרשים לעמוד בדרישות אבטחת המידע של חברות האשראי ובתקן הרלוונטי. מדובר בדרישות

קרא עוד »

הסמכה לתקן iso

אנו מלווים גופים מגוונים במשק בהטמעת דרישות התקינה והרגולטור הספציפיות. זאת, בשורה ארוכה של נושאים תוך התאמה מלאה של הרגולציה

קרא עוד »

מה זה HSM ?

HSM – Hardware Security module הוא רכיב חומרה או תוכנה (Virtual HSM) שתוכנן במיוחד להגנה על מפתחות הצפנה וניהול מחזור חיים של אותם מפתחות הנמצאים בשימוש הארגון. ה HSM עמיד בפני פריצות / חבלה מכוונת / וכל נזק או הונאה אפשרית ונחשב כמקום האחסון הבטוח ביותר וברמה הגבוהה ביותר של מפתחות הצפנה המאוחסנים בו.
השימוש במפתחות הצפנה שכיח מאוד בכל ארגון על מנת להגן על זהויות / יישומים / תהליכים / עסקאות/ אימות ושירותי חתימה דיגיטאלית במגוון רחב של יישומים.

infoguard- שרותי יעוץ

מאחר וכל פעולות הצפנה מתרחשות בתוך ה- HSM, בקרת גישה חזקה מונעת ממשתמשים לא מורשים לגשת לחומר קריפטוגרפי רגיש.

התאמת רכיב ה HSM לפי הדרישות והצרכים של כל ארגון זהו תחום ההתמחות שלנו. קיימים בשוק מספר יצרני HSM . צוות המומחים באינפוגארד בחר בסדרת מוצרי ה HSM של חברת Gemalto כפתרון הטוב ביותר לאחסון וניהול של מפתחות ההצפנה בארגון.

infoguard- שרותי יעוץ

מה הופך את Gemalto לספק ה- HSM הטוב ביותר?

סידרת ה HSM-ים של Gemalto מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה לאחסון מפתחות הצפנה בחומרה. Gemalto HSMs מספקים בסיס הצפנה מאובטח שמוודא שלעולם מפתחות ההצפנה לא יעזבו את ה HSM. ה HSM של Gemalto נבחר ע”י AWS ו IBM כ HSM המועדף לאחסון ומתן שירותי הצפנה בענן.

עם ה HSM של Gemalto ניתן לבצע:

• מענה לדרישות תאימות לפתרונות בלוקצ’ין, GDPR, IOT, PCI DSS, חתימות דיגיטליות, DNSSEC,
• אחסון מפתחות הצפנה.
• האצת טרנזקציות עסקיות.
• חתימה על סרטיפיקטים
• ייצור צבר מפתחות עצום
• הצפנת נתונים
• יצירת מחיצות (partitions) שבהם מאוחסנים מפתחות הצפנה והרשאה מיוחדת לכל מחיצה.infoguard- שרותי יעוץ
• עמידה בתקני FIPS המחמירים ביותר.
• ביצועי Performance מהמובילים בעולם.

ה HSM מסדרת ה Luna של Gemalto הם הנפוצים והמובילים בעולם וזמינים במגוון רחב של גורמי צורה ואפשרויות ביצועים.
המומחים של אינפוגארד יתאימו לכל ארגון את תצורת ה HSM המתאימה לצרכים שלו.

Call Now