העברת קבצים מאובטחת

GoAnywhere הוא פתרון העברת קבצים מנוהל (MFT), המאפשר לארגונים לאבטח ולהפוך את חילופי המידע עם שותפי מסחר , הלקוחות, העובדים והמערכות פנימיות שלהם . פתרון GoAnywhere מורכב ממוצרי GoAnywhere מנהל , GoAnywhere שירותים וGoAnywhere Gateway – .

GoAnywhere – מנהל

GoAnywhere מנהל מייעל ומנהל את תנועת נתונים באמצעות גישה ריכוזית חדשנית. המוצר מאפשר לארגון שלך להתחבר לכמעט כל מערכת (פנימית או חיצונית ) ובאופן מאובטח להחליף נתונים תוך שימוש במגוון רחב של פרוטוקולים סטנדרטיים .

עם תמיכה ב- FTP , FTPS , SFTP , HTTP , HTTPS , AS2 , SMTP , ZIP , מסדי נתונים מרובים , טיפול בשגיאות והרבה מעבר לכך , GoAnywhere מנהל יכול לנהל את הדרישות העסקיות המורכבות ביותר לאבטח ולנהל את ההעברות שלך .

GoAnywhere – שירותים

GoAnywhere שירותים מאפשר לשותפות סחר ועובדים להתחבר באופן מאובטח לארגון שלך ובקלות להוריד או להעלות קבצים . שירותי GoAnywhere כוללים את פרוטוקולי שרת העברת קבצים הפופולריים של FTP , FTPS , SFTP ו- HTTPS עם ממשק מבוסס דפדפן אינטואיטיבי . תכונות אבטחה נרחבות ונתיבי ביקורת מפורטים מאפשרות למוצר GoAnywhere לעמוד במדיניות אבטחה קפדנית של PCI DSS , HIPAA , וחוק הגנת הפרטיות.

GoAnywhere – Gateway_new

GoAnywhere Gateway פועל כ- Reverse Proxy משופר המספק שכבה נוספת של הגנת רשת . הוא מאפשר לשותפות הסחר שלך להתחבר לשירותי GoAnywhere מבלי לפתוח פורטים נכנסים לרשת הפנימית שלך ואו לאחסן מידע רגיש בDMZ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *