מהי כספת מאובטחת?

"שרת הכספות "

שרת הכספות המבוסס על מוצר GoAnywhere מאפשר הקצאת כספת וירטואלית מאובטחת אישית או ארגונית . הכספת המאובטחת או בשמה SVS ( Secure Virtual Safe )היינה יישום המיועד לספק דרך מאובטחת וידידותית למשתמש/ים לאחסון, גישה, ארגון ושיתוף של מסמכים, במיוחד קבצים המכילים מידע אישי המאפשר זיהוי אישי (PII), והכל ממיקום אחד מאובטח וקל לגישה. באמצעות הכספת המאובטחת, המסמכים שלך מוגנים באמצעות טכנולוגיית הצפנה מתקדמת AES 256-bit ויישארו מוצפנים בתנועה או במנוחה (In Rest In Motion ).

למה משמשת כספת וירטואלית מאובטחת?

באמצעות הכספת ניתן לשתף מסמכים בצורה מאובטחת ובטוחה עם לקוחות ועמיתים כולל גישה לבעלי חשבונות וירטואליים לשתף מסמכים ישירות עם לקוחות ועמיתים. שיתוף וניהול קבצים מתבצע באמצעות מספר כלים אל מול חדר הכספות GoAnywhere Secure Folder המותקן בתוך הרשת הארגונית On Prem או בענן פרטי Private Cloud.

אבטחת מידע , רגולציה וההזדהות

עמידה בתקני רגולציה כגון; GDPR/HIPPA/SOX/PCIDSS/GLBA

ניהול מפתחות הצפנה , מפתחות SSH ותעודות Certificates

אוטומציה וכלי הזדהות חזקה SAML/RADIUS/2FA/MFA/OTP/TOTP

תקן ISO27001

התקן פותח על ידי ארגון התקינה הבינלאומי ( ISO ) והינו תקן אבטחת מידע הנוגע להקמת מסגרת לניהול אבטחת מידע עבור ארגונים. התקן מכיל רכיבים של מסגרות ניהול אבטחת מידע אחרות הקיימות זמן רב כדוגמת התקן הבריטי BS17799 .

תקן ה-ISO27001 הינו מסגרת הניהול העיקרית המספקת הגדרה מקיפה למערכת ניהול אבטחת מידע (מנא”מ). אל המסגרת הנ”ל משויך תקן טכני ופרטני יותר הקרוי ISO27002 ומטרתו לספק הגדרה לגבי מימוש בקרות אבטחת מידע שונות לכלל הארגון.

ISO27001 חל על כל צורות המידע הרגיש לרבות רשומות מידע, דוחות כספיים, מידע אודות לקוחות הארגון, מידע אודות עובדי הארגון, תמונות, תרשימים, גרפים, קבצי ווידאו והקלטות שמע. ללא התייחסות לאופן שמירת המידע, בין אם מדובר במידע אלקטרוני או פיזי, על המידע להיות מוגן בכל עת. 

גישה למסמכים וקבצים :

הגישה למסמכים שלך מכל מכשיר המחובר לאינטרנט, בכל עת ומכל מקום בעולםחדר הכספות GoAnywhere מספק לך את הגמישות לגישה למסמכים החשובים שלך מכל מחשב או התקן המחובר לאינטרנט, בכל מקום, מבלי להתפשר על האבטחה.
הגישה מתאפשרת במגוון רחב של ממשקים וכלים כגון;

פורטל מאובטח

GoAnywhere Agent

קליינט SFTP

חדר כספות GoAnywhere

כלי אוטומציה להעברת קבצים

GoAnywhere AdvancedWorkflows  מאפשר לבנות תהליכי אוטומציה להעברה ומשיכת קבצים מתוך ואל כספות מאובטחות. באמצעות ממשק Drag And Drop  ידידותי וקל, בניית תהליך מורכב הכולל משיכת קבצים על בסיס טריגרים, תזמון והעברה בתהליכי הלבנה ודף מידע מעולם לא היה קל יותר !

וידאו קצר על מגוון יכולות המערכת

Call Now