מבדקי חדירה

מה זה בדיקות חדירה תשתיתיות ואפליקטיביות?

בדיקות חדירה הינן תהליך בו מתבצעת בדיקה של מצב אבטחת המידע בארגון בעיניו של פורץ. מבדקי חדירה אלה הנקראים גם (Penetration Test) והם בוחנים את פוטנציאל הנזק העלול להיגרם לאתרי האינטרנט ולמערכות המידע ברשת הפנימית. הבדיקה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים מתוחכמים כגון Acunetix המדמים ניסיונות חדירה למערכת המידע של החברה באופן מכוון וכך לגלות את נקודות התורפה בפועל.

קיימים שני סוגים עיקריים למבדקי חדירה: אפליקטיביים ותשתיתיים. בדיקות אלו מיושמות בהתאם לצורך והמטרה הן מהבחינה הטכנית והן מבחינת התאימות לתקנים השונים כגון ISO 27001 , PCI DSS, הוראה 357/257 וכדומה.

חשוב להבין כי בדיקות החוסן, הבנת תוצאותיהן והטיפול המונע, יובילו לצמצום האופציות העומדות בפני הגורמים העוינים אשר מנסים לחדור לרשת ולאפליקציית הארגון ויספקו שכבת אבטחה חשובה נוספת.

מה אנחנו מציעים?

ביצוע בדיקת חדירה יסודית לאתרי החברה (בדיקות WEB) בעזרת תוכנה ייעודית לסריקת אתרים/חורי אבטחה.

בבדיקת WEB נבדוק היתכנות פעולות זדוניות כגון:
SQL Injection
HTTP Bugger
Sniffer
ועוד המון התקפות שונות!
שלב הבא לאחר קבלת הדוח נדון לפי תעדוף חומרת הפרצה שהתגלתה ושיקול החברה כמובן בפתרונות היעילים ביותר למיגור הסיכון.

מוצר Acunetix היינו סורק אתרי אינטרנט ואפליקציות מבוססות WEB .

להלן סרטון הדרכה טכנית על המוצר http://www.acunetix.com/technical-presentation/

איפה זה מופיע

Audit Your Website Security with Acunetix Web Vulnerability Scanner

Acunetix – טכנולוגיה מובילה באוטומטיזציה של אבטחת יישומי אינטרנט.

עם המעבר המהיר למחשוב ענן והתקדמות טכנולוגית דפדפן, יישומי אינטרנט ושירותי אינטרנט הפכו למרכיב ליבה של תהליכים עסקיים רבים ולכן הם יעד אטרקטיבי ביותר עבור האקרים. למעלה מ -70% של אתרי האינטרנט ויישומי האינטרנט מכילים פרצות אבטחה שעלולות להוביל לגניבת נתונים ארגוניים רגישים, כרטיסי אשראי, פרטי לקוח ומידע המאפשר זיהוי אישי.

אבטחת אתר אינטרנט חייבת להיות בראש סדר עדיפויות בכל ארגון. האקרים ממשיכים להתרכז ביישומים מבוססי אינטרנט – עגלות קניות, טפסים, דפי התחברות, תוכן דינמי, וכו ‘ יישומי אינטרנט נגישים 24/7 וכוללים  נתונים ויישומים שבמקרים רבים יש מהם גישה ישירה לנתונים רגישים “עורפיים”.

פושעי סייבר ממקדים את מאמציהם בניצול חולשות של יישומי אינטרנט שנראים פשוטים לכאורה כגון פלטפורמות eCommerce, בלוגים, דפי התחברות ותוכן דינמיים אחרים. יישומי אינטרנט לא מאובטחים לא רק שמספקים גישה לתוקפים למאגרי backend אלא גם מאפשרים להם לבצע פעילות בלתי חוקית נגד צד ג’ באמצעות האתרים שנפגעו.

התקפות יישומי אינטרנט מתבצעות באמצעות HTTP ו- HTTPS; פרוטוקולים המשמשים להעברת תוכן לגיטימיים, וגם על תוכנות קוד פתוח, כגון WordPress, Drupal ו- Joomla !,

השימוש בטכנולוגית הסריקה האוטומטית של Acunetix מציפה את כל בעיות האבטחה הקיימות ומציעה דרכים לפתרונן.

wvsbrochure>>

מבדקי חדירה

בדיקות חדירה הינן תהליך בו מתבצעת בדיקה של מצב אבטחת המידע בארגון בעיניו של פורץ. מבדקי חדירה אלה הנקראים גם (Penetration Test) והם בוחנים את פוטנציאל הנזק העלול להיגרם לאתרי האינטרנט ולמערכות המידע ברשת הפנימית. הבדיקה מתבצעת באמצעות כלים ייעודיים מתוחכמים כגון Acunetix המדמים ניסיונות חדירה למערכת המידע של החברה באופן מכוון וכך לגלות את נקודות התורפה בפועל. קיימים שני סוגים עיקריים למבדקי חדירה: אפליקטיביים ותשתיתיים. בדיקות אלו מיושמות בהתאם לצורך והמטרה הן מהבחינה הטכנית והן מבחינת התאימות לתקנים השונים כגון ISO 27001 , PCI DSS, הוראה 357/257 וכדומה. חשוב להבין כי בדיקות החוסן, הבנת תוצאותיהן והטיפול המונע, יובילו לצמצום האופציות העומדות בפני הגורמים העוינים אשר מנסים לחדור לרשת ולאפליקציית הארגון ויספקו שכבת אבטחה חשובה נוספת.

מה אנחנו מציעים ?

ביצוע בדיקת חדירה יסודית לאתרי החברה בעזרת תוכנה ייעודית לסריקת אתרים/חורי אבטחה. בבדיקה נבדוק היתכנות פעולות זדוניות כגון: SQL Injection HTTP Bugger Sniffer ועוד המון התקפות שונות! שלב הבא לאחר קבלת הדוח נדון לפי תיעדוף חומרת הפירצה שהתגלתה ושיקול החברה כמובן בפתרונות היעילים ביותר למיגור הסיכון.

מוצר Acunetix היינו סורק אתרי אינטרנט ואפליקציות מבוססות WEB . להלן סרטון הדרכה טכנית על המוצר http://www.acunetix.com/technical-presentation/

מידע נוסף על מבחני חדירה

מבדק חדירות

בשביל לנהל כמות עצומה של עובדים, ולבצע העברות מידע כמעט מידי יום ביומו, כל ארגון או עסק גדול במדינת ישראל מחויב להחזיק מערכות מחשוב עתירות כוח ועתירות ידע. ככל שאנחנו הולכים ונעשים יותר תלויים במחשבים, כך קיים צורך להפוך את המחשבים למכונות מאובטחות, אשר עונות על כל הצרכים שלנו עם מינימום סיכונים לדליפות מידע. והדרך הכי טובה שלכם למדוד את איכות העבודה של מערכת אבטחת המידע, היא על ידי יצירת מבדק חדירות אותו אתם תרצו להריץ על העסק, בשביל לבדוק את תגובת העובדים ואת תגובת המחשבים. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של חברת אינפוגארד, ניתן לערוך את המבדקים הדרושים לכל בית עסק – ולמפות את כישורי הגנת הסייבר של אנשי צוות המחשוב שלכם.

השקעה ביצירת סביבה בטוחה לאורך זמן – מבדק חדירות מקצועי

אם אתם בעלי עסק שקצת מבינים בתחום המחשוב, כבר מהימים הראשונים של עבודת אנשי הצוות שלכם, חשוב לכם ליצור סביבת עבודה טכנולוגית בטוחה ובטיחותית עם מינימום סיכוי לפריצות או גניבות מידע. המשמעות היומיומית היא עבודה צפופה עם אנשי צוות של חברת אבטחת מידע, בכדי ליצור את מערכת המחשבים הסגורה של – ולמנף את כל הדרישות שלכם לכדי פרויקט אחד מאובטח וגדול. רגע אחרי שהקמתם את התשתיות העבודה ואתם מתחילים להביא ניסויים על המחשבים שלכם, אפשר להתחיל לבצע מבדק חדירות אחת לתקופה, על מנת להבטיח שאתם מצליחים לשמור על כל המידע החשוב לעסק שלכם מאורגן ומסודר.

מבדק חדירות ינסה לאתגר את כל מערכות החברה שלכם, בדרכים שונות ומשונות, על מנת למצוא את פרצת האבטחה ממנה ניתן היה לגלות מידע חשוב על העסק שלכם. הדרך הכי פשוטה לבצע את מבדק החדירות, הוא על ידי ניסיון פישינג של אחד מהעובדים שלכם או ניסיון לפריצה ידנית של אצל אנשי הצוות. זו היא הדרך ללמד ולהרגיל את העובדים, ליצור תרבות ארגונית ששמה בראש את אבטחת המידע של העסק ובכך לצמצם בצורה משמעותית את ההיתכנות לניסיונות פריצה. 

ניהול סיכונים היא לא מילה גסה

אם כבר אתם בוחרים להשקיע משאבים ביצירת חברה בטוחה מבחינת הגנת סייבר, אז אתם צריכים לדעת לנהל את הסיכונים ואת ההשקעות שלכם לטווח הארוך. בעזרת הניסיון המקצועי שלנו, צוות המפתחים המיומן של חברת אינפוגארד מסוגל ליצור מבדק חדירות אמין ואיכותי לכל תאריכי שאיתו אתם מתמודדים, כך שתהיה לכם יכולת להרגיש בטוחים בעסק שלכם.

בדיקות חדירה

תקופה ארוכה שאתם מנהלים את העסק שלכם מבלי לתת את הדעת על נושאי המחשוב והגנה מפני פריצות אבטחה וזליגת מידע. עד היום פשוט לא חשבתם שמדובר בנושא שיכול להשפיע על העסק שלכם בצורה אנושה. אבל בין רגע, מצאתם את עצמכם מתמודדים עם ניסיונות פישינג או חדירה אל מערכות החברה שלכם, כחלק התקפות סייבר מתוכננות. ועכשיו, כשאתם מבינים את המשמעות של פגיעות בעולם הסייבר, אתם רוצים להתמגן ולעשות הכל על מנת לעבור בהצלחה כבירה, מבדקי חדירה של אנשי מקצוע מיומנים. בשביל להצליח לעמוד במשימה שלכם, יש צורך לעשות פעולות לאורך כל השנה, שיחזקו את היכולות המקצועיות של הארגון שלכם. ולשם כך אתם יכולים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אבטחת המידע אינפוגארד.

 

יצירת מבדקי חדירה – הדרך שלכם לשמור על מערך הגנה מושלם

באופן עקרוני, יש המון דרכים לבדוק האם בית העסק שלכם שומר על סביבת עבודה בטוחה מבחינת עולם המחשוב. מדובר על תחום יצירתי במיוחד, שבו אנשי המקצוע מנסים לאתגר את המערכות ולמתוח את יכולותיהן עד לקצה גבול היכולת. הכל, על מנת ליצור מבדקי חדירה עוצמתיים במיוחד ולהבטיח שכל מערכת הגנת מידע תצליח לשרוד את ההתקפה. המשמעות בפועל, של יצירת מבדקי חדירה למערכות המחשוב של העסק שלכם, היא אחת – ניסיון פגיעה מכוון ביכולות המערכת, על מנת לבדוק את עמידותה ואת תגובת המערכת בזמן אמת.

מבדקי חדירה הם מבדקים אותם ניתן לבצע אחת לתקופה, מבלי לעדכן את אנשי הצוות המקצועיים של החברה שלכם. רק כך, אתם תוכלו לבדוק באמת מה היא התגובה של צוותי החברה, להבטיח שהם מזהים כל ניסיון לפריצה למערכת ולראות האם המערכת מצליחה לשמור על המידע הכי חשוב של העסק שלכם. לצורך כך, חשוב לשכור את שירותיהם של נותני שירות מיומנים, אשר מסוגלים ליצור מבדקי חדירה מורכבים מאוד, אך גם מוצלחים מאוד. את התוצאות, אתם תראו לטווח הארוך עם מערכת שמסוגלת לשמור על בית העסק שלכם, כמעט בכל תרחיש.

 

תהליכי העבודה שמקלים על זיהוי תקלות

אם ברצונכם ליצור סביבת עבודה בטוחה, על ידי שורה של מבדקי חדירה קבועים לבית העסק שלכם, אתם כבר במצב טוב. כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות לעזרת אנשי הצוות המיומנים של חברת אינפוגארד, בכדי לחזק את מערך הגנת המידע שלכם ולבחון אותו בצורה מקצועית.

Call Now