חברת InfoGuard מתמחה בליווי פרויקטי טוקניזציה עבור לקוחות הנדרשים לעמוד בדרישות אבטחת המידע של חברות האשראי ובתקן הרלוונטי. מדובר בדרישות הנוגעות לעסקים, חברות וארגונים העושים שימוש בסליקת כרטיסי אשראי, ומטרתן למנוע מעשים פליליים בכרטיסים עקב זליגה של מידע.

פרויקטים בתחום הטוקניזציה

לאורך השנים ביצעה אינפוגארד שורה ארוכה של פרויקטים מורכבים בתחום הטוקניזציה והתקינה הרלוונטית (PCI-DSS), בין היתר עבור ארגונים גדולים ומוכרים במשק. מדובר בפתרונות מתקדמים שהותאמו באופן ספציפי לסיכונים בארגון, פעולותיו בכרטיסי האשראי, מערכות ויישומים, והתהליך עצמו. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

כמה מילים על טוקניזציה

בתקן PCI DSS קיימים שני אופנים מרכזיים (הצפנה וטוקניזציה) לשמירת מספרים של כרטיסי אשראי, המומלצים גם על ידי החברות עצמן. טוקניזציה היא הליך הנותן לכרטיס האשראי טוקן חסר פשר, בעוד המספר עצמו נשמר באופן מאובטח ולא ניתן להוציאו ממשמורת אלא בעזרת איחוד של חלקי הטוקן. כלומר, המידע הרגיש הופך לערך ללא משמעות שאותו לא יוכלו לפרש גם האקרים מתוחכמים שהצליחו להשיגו. למעשה, לא ניתן בשום אופן לשחזר באמצעות הטוקן את המספרים של כרטיסי האשראי, ולכן גם לא ניתן לעשות במידע זה כל שימוש פלילי. בתהליך שאנו מבצעים מוקטנת כמות הכרטיסים שהנתונים שלהם מאוחסנים באינטרנט, והוא גם מסייע לקבל את התקן עבור גופים המבצעים סליקה בכרטיסי אשראי. בדרך כלל, הוא מומלץ עבור ארגונים הנדרשים לשמירת נתונים של כרטיסי אשראי לתקופות ארוכות, כדוגמת חברות ביטוח או רשתות שיווק, בעוד שהצפנה מומלצת עבור שמירת הנתונים לטווחים קצרים.

להזמנת שירותינו ומידע נוסף

חברת אינפוגארד מעמידה לרשות לקוחותיה הליך מוסדר ומובנה, המבוסס על שימוש בתשתיות מתקדמות ברמת האבטחה הגבוהה ביותר. הצוות המקצועי שלנו נמנה על המובילים בתחומו בישראל, ומחזיק בניסיון עשיר בביצוע פרויקטים מורכבים. לפרטים נוספים, הינכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון שמספרו 077-9011117 או במייל  sales@infoguard.co.il

 

מידע שעשוי לעניין אותך

הלבנה CDR

הלבנה CDR הלבנה Content Disarm & Reconstruction – CDR פתרון ארגוני להלבנת קבצים מהווה שכבה הכרחית בהגנה על מערכת המחשוב

קרא עוד »

הדרכות מודעות

הדרכות מודעות מהי הדרכת מודעות? הדרכות אפקטיביות בנושא אבטחת המידע, בקרב עובדי החברות השונות במשק הינו דבר חשוב אך אינו

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *