הלבנה CDR

הלבנה Content Disarm & Reconstruction - CDR

פתרון ארגוני להלבנת קבצים מהווה שכבה הכרחית בהגנה על מערכת המחשוב הארגונית מחדירת נוזקות , וירוסים, התקפות zero day ותוכנות כופר. מטרת מערכת הלבנת קבצים היא לוודא שכל פריט מידע הזורם לתוך הארגון מבחוץ ייבדק ויולבן.

מערכת הלבנת קבצים שולטת למעשה על כל מקורות זרימת המידע לארגון – דואר אלקטרוני , התקנים ניידים, עמדות מידע (קיוסקים) , הורדת קבצים בעת גלישה באינטרנט , שירותי FTP , כספות וירטואליות ועוד.

באמצעות יישום של מערכת הלבנה ניתן לאכוף מדיניות אבטחת מידע שתגן על הארגון , תהווה שכבת הגנה היקפית נוספת והכרחית לסינון סיכונים מגורמי חוץ.

ODIX

פתרון שמשלב נוחות למשתמש יחד עם הגנה חזקה ביותר כנגד נוזקות ידועות ושאינן ידועות, ומאפשר למנהל אבטחת המידע שליטה מלאה על כניסת קבצים לרשת הארגונית. 

פתרון ההלבנה של חברת ODI הינו פתרון ייחודי הנותן רמת אבטחת מידע גבוהה מאוד  לארגון ללא פגיעה בביצועים המערכתיים הפתרון מורכב ממספר מרכיבים כאשר הבסיס לכל הפתרונות הוא טכנולוגיית הליבה של חברת ODI אשר פותחה בארץ ע”י מיטב המומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הסייבר, ההצפנה ואבטחת המידע.

טכנולוגית הלבנת קבצים אקטיבית המורכבת משלושה קווי הגנה (ועוד אחד) :

במסגרת הפרויקט ימופו מוקדי הסיכון המרכזיים בתחום אבטחת המידע הקיימים במסגרת פעילות החברה תוך התייחסות להשפעתם הישירה על סיכונים כספיים, תפעוליים , סיכוני אי עמידה ברגולציה וסיכוני תדמית.

5 מנועי אנטי-וירוס

מופעלים במקביל על הקובץ הנבדק. אחת החוזקות העיקריות של מערכת ההלבנה של ODI הינה שהיא מופעלת על מערכת הפעלה ubuntu על בסיס לינוקס. מערכת הפעלה זו ידועה כמערכת אשר פגיעה פחות ממערכות הפעלה אחרות ובעלת אפשרות טובה יותר להקשחתה . לאור זה נבחרו 5 מנועי אנטי וירוס הפועלים בסביבת לינוקס ומשלימים אחד את השני על מנת לספק כיסוי רחב לכל סוגי האיומים הידועים .

בדיקת TrueType

אימות סוג הקובץ , אימות מבנה הקובץ, התאמת סוג ומבנה הקובץ לסיומת ובדיקות אימות נוספות .

Odixing

תהליך ה ODIX הייחודי כולל מספר סוגי אלגוריתמים המופעלים על הקובץ.

אלגוריתמים מתמטיים מתקדמים המבצעים פעולות מורכבות על הקובץ כך שבמידה והיה malware חבוי בתוך הקובץ הוא מושמד לאחר סיום פעולת האלגוריתמים. התהליך הנ”ל הינו ייחודי ומותאם באופן מדויק לכל סוג קובץ . היכולות הללו בשילוב יכולת הניתוח שפיתחה חברת ODI מאפשרים ביצוע הלבנה לקבצים מסוגים רבים ובגדלים שונים .אלגוריתמים אלו שפתחה חברת ODI עברו תהליכי אופטימיזציה מקיפים על מנת להגיע לזמני ביצוע מהירים מאד ללא פגיעה בביצועי המערכות אליהם מערכת ההלבנה מתממשקת וללא שינוי במבנה הקבצים .

המערכת מבוססת על עמדות קיוסק ( לפחות אחת ) ושרת ניהול מרכזי .

עמדת הלבנה (Data Sanitization)

נקודת בדיקה המוצבת במקומות מפגש (חדרי ישיבות, לובי כניסה, וכו’) לשימוש העובדים והאורחים, להלבנת קבצים הנמצאים על התקני מדיה ניידים המתחברים דרך USB והיכולים להכיל קבצים נגועים. זאת לצורך מניעת הדבקה עוד לפני החיבור לרשת הארגונית.

הקמת מערכת הלבנה לעסק שלך

מידע שעשוי לעניין אותך

אבטחת מידע לעסקים

התקפות הסייבר – פריצות לרשת המחשוב הארגונית המגיעות מכיוון האינטרנט – הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות ומכוונות היום לכל עסק

קרא עוד »

Modules

Modules & Integrations Remote Access Securely access your enterprise data from anywhere using any mobile device – without a VPN.

קרא עוד »

טוקניזציה

חברת InfoGuard מתמחה בליווי פרויקטי טוקניזציה עבור לקוחות הנדרשים לעמוד בדרישות אבטחת המידע של חברות האשראי ובתקן הרלוונטי. מדובר בדרישות

קרא עוד »

הסמכה לתקן iso

אנו מלווים גופים מגוונים במשק בהטמעת דרישות התקינה והרגולטור הספציפיות. זאת, בשורה ארוכה של נושאים תוך התאמה מלאה של הרגולציה

קרא עוד »

מידע נוסף על הלבנה CDR

הלבנת קבצים

יצא לכם פעם לפתוח את כתובת המייל העסקית שלכם, לגלות מייל מי גורם עלום עם כותרת משכנעת ומעניינת, וכמעט בלי לשים לב פשוט להיכנס וללחוץ על קישור או קובץ שנמצא בתוך המייל? אם לא קרה כלום למחשב, סימן שהיה לכם המון מזל והצלחתם להתחמק מפעולת פישינג מסוכנת. בחלק לא מבוטל מהמקרים, אירועים כאלה מסכנים את כל מערכת המחשב שלכם ואת מערכת המחשוב המרכזית של החברה בה אתם עובדים. הדרך היחידה והכי בטוחה להתמודד עם ניסיונות פישינג כאלה היא באמצעות הלבנת קבצים מסודרת, המתבצעת על בסיס יכולות טכנולוגיות מתקדמות. אם גם אתם רוצים להטמיע את יכולות הלבנת הקבצים בעסק שלכם, יש צורך לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד – ולהתאים את המערכת הנכונה ביותר לעסק שלכם.

 

תהליך הלבנת קבצים – למי הוא מתאים ואיך הוא מתנהל?

תהליך הלבנת קבצים מתחיל קודם כל מהניסיון של גורמי סייבר עוינים לשלוח אל המחשב שלכם מייל מפתה או קובץ שנראה תמים לכאורה. אבל, הקבצים והקישורים האלו הם רק כסות לתכנים וקבצי קוד אשר יכולים להיכנס אל נקודות אסטרטגיות בתוך המחשב שלכם ולהשתלט לגמרי על אופן פעילות המחשב. התוצאה האופטימית תהיה מחשב תקוע שצריך לעבור טיפול קצר ולחזור לסורו. אבל רוב המקרים נגמרים במצב שבו המחשב לגמרי לא פעיל וכל המידע שנמצא עליו משוייך אוטומטית אל מבצע פעולת הפישינג.

אפשר להימנע מכל הסיטואציה הלא נעימה הזו, על ידי התקנת מערכת הלבנת קבצים בכניסה הוירטואלית לכל מחשב. בדיוק מסיבה זו, שירותי הלבנת קבצים הם שירותים מאוד נפוצים דווקא בעולם המקצועי והמסחרי. חברות וארגונים מחזיקים באינטרנט הכי גדול לשמור על מחשבי החברה, לצמצם דליפה של מידע ולאפשר רמת אבטחה גבוהה במיוחד לטובת הלקוחות והעובדים. כך שההשקעה הכספית ביצירת מערכת הלבנת קבצים, היא חלק אינטגרלי מתוך שורה ארוכה של פעילויות הגנה ואבטחה של מערכת המחשוב של בית העסק.

 

מערכת הלבנת קבצים -חשיבה שיוצאת מן הקופסא לצרכי הגנת מידע

כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל לבצע הלבנת קבצים מקצועית, הוא לפנות לאנשים אשר חושבים מחוץ לקופסא. זה הוא לא תהליך פשוט, אבל הוא חיוני אם אתם רוצים לייצר סביבת עבודה מקצועית ברמה גבוהה. ולכן, גם אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד מוכנים לחשוב ביחד איתכם על הדרכים שבהן ניתן להבטיח את שלמות מערכת המחשוב בבית העסק שלכם, לאורך תקופה.

 

מערכת הלבנה

הוצאת מידע מתוך הרשת הפנימית של החברה שלכם, היא משימה בסיכון נמוך בדרך כלל. במיוחד לאור העובדה שאם אתם נדרשים לקבל מידע בקבצים, יש סיכון ממשי לבטיחות ולרמת האבטחה של בית העסק. ניסיונות פישינג רבים התחילו מתוך אימיילים תמימים לכאורה, עם לינק הנעה לפעולה אשר גרם לאחד מן העובדים ללחוץ עליו. התוצאה במקרים רבים, עלולה לגרום להשחתה של כל מערכות המחשוב של החברה, כך שזוהי תקלה משביתה מסוכנת. בשביל להתמודד עם האתגר, ולצמצם עד כמה שאפשר את ניסיונות הפישינג ואת ההשפעה שלהם, חברות מקצועיות בתחום אבטחת המידע יצרו מערכת הלבנה מיומנת שמכניסה קבצים אל תוך המערכת רק לאחר סריקה מוקפדת של כל המידע. גם אנשי חברת אינפוגארד, מספקים שירותי מערכת הלבנה ללקוחות החברה, בשביל לצמצם סיכונים.

 

מה היא מערכת הלבנה ולמה אתם חייבים אחת כזו?

מערכת הלבנה מבצעת את אחת מן הפעולות החשובות ביותר בתוך מערך הגנת הסייבר ומערך אבטחת מידע, של כל בית עסק וארגון בישראל. המערכת מותקנת בתוך שרתי החברה שלכם והיא מבצעת סריקה אוטומטית של כל מידע אשר נכנס אל תוך החברה. בין שמדובר על קבצים אותם אתם מקבלים במיילים של העבודה ובין שמדובר על קישורים ולינקים שעוברים בין אנשי שירות הלקוחות והתמיכה. כל פיסת מידע עוברת תהליך בקרה מדוקדק על מנת להבטיח במאת האחוזים, שלא מדובר בניסיונות דיוג מסוכנים שיכולים למוטט את מערכות החברה שלכם.

מערכת הלבנה כמובן חייבת להתאים לצרכים של הארגון שלכם. ובדיוק מסיבה זו אתם נדרשים לבדוק את כל הפרמטרים המקצועיים, בדרך להקמה של מערכת הלבנה, בעזרת אנשי מקצוע מיומנים בתחום הסייבר. זהו תהליך שיכול לקחת קצת זמן, ניסויים והתאמות חוזרות של פרמטרים שונים, אבל בסופו של יום, אתם תצליחו לקבל את התוצרים המתאימים לכם ולאפשר לעצמכם לקום כל בוקר למקום עבודה בטוח הרבה יותר ממה שהיה לכם בעבר.

 

טיפול בכל אירוע אבטחה, על הצד הטוב ביותר בעזרת מערכת הלבנת קבצים

כשיש לכם מערך מורכב של הגנה מפני תקיפות סייבר, כמעט כל אתגר נראה כמו עניין של מה בכך. אבל האנשים שעוסקים בתחום יודעים עד כמה מסובכת העבודה של צוותי הגנת המידע והם מסוגלים לבצע את הטיפול הטוב ביותר לכל סוג של אירוע. כך קורה גם בעבודתם המקצועית של אנשי חברת אינפוגארד, אשר מלווים אתכם בכל שלב במהלך הקמת מערך ההגנה של העסק שלכם.

 

עמדת הלבנה

שוק התעסוקה בישראל מבוסס כיום על חברות עצומות, שמעסיקות עשרות ואפילו מאות ואלפי עובדים, ומעבירות כמויות עצומות של מידע בתוך הארגון ומחוץ לארגון. המשמעות היא שלצוותי ההנהלה קשה מאוד לנתר את הפעילות היום יומית אותה מבצעים העובדים, בכל הרמות השונות של הארגון, ולמנוע ניסיונות להחדיר קבצים שמטרתם לפגוע בפעילות הארגון. הדרך הכי קלה ומקצועית להתמודד עם בעיות כאלו, היא על ידי יצירת עמדת הלבנה איכותית בתוך אחד משרתי החברה שלכם. עמדת ההלבנה סורקת כל קובץ שנכנס למחשבי החברה בשביל לוודא בצורה חד משמעית שלא מדובר בקבצים מסוכנים לחברה. אם אתם מעוניינים לרכוש עמדת הלבנה לתוך מערכות החברה שלכם, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, ואנו נבצע ביחד איתכם את תהליך ההתאמה וההתקנה בצורה פשוטה.

 

מה היא עמדת הלבנה ומה חשיבותה לעסק שלכם?

עמדת הלבנה היא השם המקצועי של אחד מהשירותים הכי חשובים בעולם המחשוב ואבטחת המידע. מדובר על יכולת טכנית, אותה אתם מעוניינים לרכוש מחברות אבטחת מידע וסייבר, אשר מונעת חדירה של קבצים מסוכנים אל תוך מחשבי הארגון שלכם ויכולה במידה בלתי מבוטלת, להיות המגן הכי חשוב מפני תקיפות סייבר בתוך הארגון. כל קובץ שאנשי הצוות שלכם פותחים, ומגיע אל תוך מערכות המחשב, הוא באופן פוטנציאלי קובץ שיכול לסכן את כל המידע בארגון שלכם. בין שמדובר על מסמך פשוט אותו מעבירים הלקוחות אל החברה, ובין שמדובר על קבצי מוזיקה, מצגות ואפילו קישורים לאתרי אינטרנט. כל אלו הן רק דוגמאות לאירועים פשוטים עם פוטנציאל סכנה גבוה במיוחד.

המשמעות של עמדת ההלבנה מבחינה מקצועית, היא אחת – זו היא עמדה שסורקת את כל הקבצים הנכנסים אל שרתי החברה, ובמידת הצורך מונעת זליגה של מידע או ניסיונות השתלטות על מחשבי החברה. בהתאמה, יש צורך לשמור על הסביבה בטיחותית לעבודה, ולכן אתם רוצים להשקיע גם במחלקת סייבר חזקה שתאפשר לכם להיות הכי בטוחים שיש, בתוך בית העסק שלכם.

 

עמדות הלבנה הן חלק קטן מאסטרטגיה גדולה הרבה יותר

עמדת ההלבנה היא פתרון לבעיה מאוד נפוצה. אך יחד עם זאת, אם אתם מנהלים עסק מקצועי, חשוב לכם לעשות הכל על מנת לקבל תמונת מצב מקצועית של כל האלמנטים בעולם האבטחה. כפועל יוצא, אתם יכולים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד כדי לקבל את הליווי הנחוץ לכם בתהליך ההתאמה של מערכות אבטחת מידע מתקדמות.

 

Call Now