ברת אינפוגארד מאמינה כי צוות מוביל, איכותי ומנוסה יכול להקנות ללקוחות ולמשווקי החברה את הכלים והסביבה ליצירת הצלחה. חברי הצוות של אינפוגארד מחוייבים ליצור שיפור מתמיד ואינסופי במגוון מישורי הפעולה : המקצועי, הטכנולוגי והמנטאלי.  חברת אינפוגארד מנוהלת, מפוקחת ופועלת בעזרתו של צוות בעל ידע וניסיון.

הצוות המוביל של החברה כולל מספר אנשי מקצוע בולטים:
עופר

עופר דה פיצ’וטו- מנכ”ל קבוצת עידור. בעל תואר MBA בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

קבוצת עידור היא אחת מהחברות המובילות והוותיקות בישראל במתן פתרונות , מוצרים ושרותים בתחום התוכנה בישראל. הקבוצה פועלת במסגרת של 3 חברות ומעסיקה כ 100 עובדים בתחומים שונים בעולם התוכנה , פתרונות הגנה על מידע רגיש, אבטחת המידע ותשתיות התקשורת.

סימן טוב

סימןטוב אבריאלי- מומחה טכנולוגי  בעל הסמכות לכל מוצרי הטכנולוגיה המוצעים על ידנו. ניסיון רב ביישום Hands On ובחינה קבועה של טכנולוגיות חדשות המקנים ידע נרחב ביישום פרויקטים מורכבים.

←077-9011103

simantov@infoguard.co.il

שחר רומנו

שחר רומנו – מנהל מכירות בעל רקע בעולם אבטחת המידע והסייבר. בעל יכולת וניסיון במכירת פתרונות אבטחת מידע/תקשורת/סייבר לחברות מובילות בארץ. מתמחה באיפיון צרכי הלקוח וייעוץ בעולם אבטחת המידע.

←077-9011114

shahar@infoguard.co.il

אנה אנדרוסיוק  זילברמן  – שיווק ומכירות. אחראית על תחום הייעוץ בחברה – סקרי סיכונים, ליווי והתאמת הארגון לדרישות חוק, תקינה ורגולציה, גיבוש והתאמת נהלי ומדיניות אבטחת מידע, בדיקות חדירה ועוד. הכרות עם תקני PCI DSS  , חוק הגנת הפרטיות, GDPR,ליווי והסמכה לתקןISO27001/27799/9001

אנה תמיד יצירתית, חושבת מחוץ לקופסא, אחראית ולויאלית. אנה היא הנשמה של אינפוגארד.

←077-9011117

anna@infoguard.co.il